محل تبلیغات شما
سلام به همه ی دوستان گلم امیدوارم حالتون خوب باشه و در سایه خداوند متعال روز و روزگار را با خوشی و تندرستی سپری کنید خب همونطور که مستحضرید حال کل دنیا خوب نیست و یه ویروس کوچولو تاثیر بسیار زیادی رو روند زندگی در سطح جهان داشته از کم شدن سفرها تا زدن ماسک و خب خیلی ها متضرر شدن خیلی ها کارشون کم شده یا به ورشکستگی رسیدن آموزش بچه ها تحت تاثیر شرایط به سمت مجازی و غیرحضوری رفته و خیلی اتفاقات دیگه که گمونم در زندگی بشری رخ داده و هنوزم ادامه داره کسی گموم نمی کرد در اوج پیشرفت های انسان در زمینه پزشکی در سطح جهان یه ویروس بتونه اینقدر منشا اثر باشه خب من مدت مدیدی هست که ننوشتم حقیقتا دست و دلم به نوشتن نمی رفت نگرانی و استرسی که تو وجودم رخنه کرده باعث شده خیلی از کارها رو کمتر یا اصلا انجام ندم قبل عید داداشم حالش خیلی بد شد با اینکه تست کروناش منفی شد ولی حالش اصلا خوب نبود و یه مدتی در بیمارستان بستری شد خب فشار زیادی رومون بود اوایل ترس زیادی تو وجود همه بود و حتی باعث میشد اعضای یه خونواده هم از هم دوری کنن . روز قبل عید از بیمارستان مرخص شد و دختراش خیلی خوشحال شدن . دختر بزرگش امسال کنکور داشت و خیلی نگران بودیم که آسیب نبینه . یکی از دوستان نازنینم هم درگیر کرونا شد شکر خدا حالش بهتر شد ولی روزهای پراسترسی رو گذروندیم و گمونم همه این شرایط رو درک کرده باشن . بچه های راه دورم چندماهی در قرنطینه بودن و روزگار سختی داشتن البته در کشور دیگه پول باید داشته باشی تا زندگی کنی حالا شکر خدا پس انداز داشتن ولی خب ادامه داشته باشه بیکاری پس اندازم تموم میشه برا پسرکوچیکه هم دنبال یه دختر خوبم که تا کنون پیدا نکردم دیگه زندگی هم درگذره همچنان و هر روز درگیر گرونی ها و زد و بندها و ناملایمات ناشی از بی تدبیری هستیم تو خود حدیث مفصل بخوان زین مجمل 
اومدم بگم حالم خوبه شکر خدا دعاگوی دوستان عزیزم هستم ان شالله هر جا هستید شاد و تندرست و بهروز باشید . تا درودی دیگر بدرود 

یه ماه دوست داشتنی

سال نو پیشاپیش مبارک

آسمان همه جا یک رنگ نیست

خیلی ,هم ,خب ,یه ,ها ,زندگی ,شکر خدا ,یه ویروس ,و روزگار ,و یه ,قبل عید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ubsthesaret sicalrores تاریخ ایران دغدغه های رهبری چاپ مرکزی Cameron's page rotymubal comptilinni کتاب فروشی سازمان مدیریت صعتی Denise's receptions