محل تبلیغات شما
با سلام و ادب
سلام و درود بر شما نیکان امیدوارم در آغازین روزهای ماه سوم فصل بهار روز و روزگار بر شما خوب و خوش بگذره و هر آنچه آروز دارید محقق بشه براتون  من همیشه تو تصورم پسرام رو شیک با کت و شلوار اتو کشیده در قالب یه رییس کنار یه ماشین لوکس تصور می کردم . پسر بزرگه قراره یکی از همین ماشین های خوشگل بخره خوشحالم که رویاهام محقق میشن حالا مونده رییس بشن  یه ماه استراحت بچه ها تموم شد و باز راهی دیار غربت شدن این یه ماه خیلی خیلی بهمون  خوش گذشت و از کنار هم بودن واقعا لذت بردیم درسته من خیلی توی آشپزخونه و مشغول پخت و پز بودم ولی خب به همون نسبت هم از شادی و خنده بچه ها و خوردنشون لذت میبردم . یه ماه قبل اومدنشون همسر گوشت و مرغ و آجیل و تنقلات و همه چیزایی که لازم بود فراوون گرفت که بچه ها راحت باشن . پسر بزرگه همش می گفت آتیش درست کنیم و گوشت و جوجه کباب شده بخوریم که گمونم ده باری این کار انجام گرفت. دعوتی هم زیاد داشتیم خواهر و برادرا و اقوام عروسم اوایل اومدنشون پدر و مادر عروسم و خواهرش رو دعوت کردم خونه. ماه رمضون بود و افطاری دادن به مهمونا ثواب داره یه شب برای 25 نفر دلمه درست کردم و رفتیم بیرون خیلی خوشمزه شده بود یه روز نهار بعد ماه رمضونم پدر و مادر عروسم دعوت کردن یه روزم خواهرش که نهار ما رو برد رستوران این یه ماه بیشتر وقت پسر بزرگه صرف نوشتن پایان نامه داداشش شد. عروسم هم خیلی کمک کرد خدا بخواد ان شالله شهریور دفاع می کنه و خلاص 
یه روز رفتیم مشهد واسه خرید پسرم خوشحال کلی شلوار لی و پیرهن اسپورت خرید واسه خودش . آقا ه هم در صندوق عقب رو شد و همه چیزهایی که خریده بود به همراه همه چیزهایی که قبلا تو صندوق عقب بود ید. مانتو خوشگلی داشتم اونم برد. مجبور شدیم دوباره بریم خرید.  روز شنبه رسوندیمشون فرودگاه من و پسر کوچیکه .پروازشون 5 و بیست صبح بود که 2 و نیم بردیمشون اونا رفتن داخل ما هم بعد روبوسی و خداحافظی موندیم تو ماشین اونا پرواز کردن و ما خیالمون راحت شد برگشتیم خونه ی داداشم ما موندیم و خاطرات . ما موندیم و انتظار برای بازگشتن دوباره ی اون ها به وطن زندگی همچنان در جریانه و عمر ما مثل باد در حال گذر دیروز عصر با دوستان دبیرستان قرار گذاشتیم رفتیم کافه یه چیز برگر سفارش دادیم بدمزه بود به زور چون پول داده بودیم خوردیم ولی اون کافه رو برای همیشه خط زدیم از بانک اطلاعاتیمون دیگه همینا تا درودی دیگر به درود  

یه ماه دوست داشتنی

سال نو پیشاپیش مبارک

آسمان همه جا یک رنگ نیست

یه ,هم ,خیلی ,رو ,عروسم ,روز ,یه ماه ,پسر بزرگه ,بچه ها ,و مادر ,گوشت و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راەخوشبختی Tamara's collection خرید ساعت مچی استقلال بارسلونا رئال مادرید لیورپول چلسی یوونتوس 2020 weiphinawor بروزترین یوزر پسورد نود32 : آپدیت روزانه : NOD32 UPdat IT , دنیای رایانه و گوشی همراه کانال ایتا تلگرام اینستاگرام سروش ساعت مچی ارزان دخترانه زنانه لاکچری 2020 conttisbere پوسته راینبو پاتوق